Královská města

KUTNÁ HORA

Kutná Hora je historické město ležící asi 70 kilometrů východně od Prahy. Město je památkovou rezervací zapsanou v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Kutná Hora najdete na adrese Ubytování Kutná Hora. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Kutná Hora - město
Kutná Hora - město
 

BARBORA Restaurant & Penzion


Pension
Ubytování Kutná Hora : BARBORA Restaurant & Penzion

Penzion Barbora se nachází v krásném městě Kutná Hora, které nabízí k prohlédnutí velké množství památek a dobrých restaurací a barů k příjemnému posezení.

Penzion Barbora v Kutné Hoře ubytování:
Penzion Barbora v Kutné Hoře nabízí ubytování v 9ti dvoulůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém apartmánu se 2 přistýlkami.

Všechny pokoje penzionu Barbora v Kutné Hoře jsou samozřejmě vybaveny vlastní koupelnou a WC. Poloha penzionu Barbora v Kutné Hoře umožnila nabídnout jižní pokoje s balkonky a výhledem na Chrám Svaté Barbory, který je od penzionu vzdušnou čarou 100 metrů. Severní pokoje penzionu Barbora v Kutné Hoře nabízejí malou předzahrádku. Penzion Barbora v Kutné Hoře nabízí zdravotně postiženým hostům jeden pokoj určený pro invalidy s bezbarierovým přístupem, vlastním parkovacím místem a upravenou koupelnou.

Ubytování v Kutné Hoře penzion Barbora gastronomie:
V restauraci penzionu Barbora v Kutné Hoře je hostům poskytnuto příjemné posezení v nově upraveném interiéru restaurace, kde si klienti můžou vychutnat širokou nabídku pokrmů místní i zahraniční kuchyně, kvalitní česká piva. Restaurace penzionu Barbora v Kutné Hoře dále nabízí venkovní posezení s výhledem na chrám sv. Barbory, grilování masa na rožni v letním období, sobotní večery s hudbou, pořádání soukromých večírků, bezbariérový přístup a mnoho jiných dalších akcí.

Barbora ubytování v Kutné Hoře penzion okolí:
Penzion Barbora se nachází v Kutné Hoře, kde si můžete prohlédnout velké množství památek, nebo se jen tak procházet a užívat si odpočinku. Téměř sedm století shlíží do údolí, jímž protéká říčka Vrchlice, dříve nelichotivě nazývaná  Pách, pamětník počátků města Kutné Hory - Hrádek. Stál tu pravděpodobně již před tím, nežli 'stříbrná horečka' přilákala do zdejší krajiny podnikatele a dobrodruhy a dala tak vzniknout hornímu městu, 'druhému v zemi hned po Praze'. Na přelomu 13. a 14. století se k němu na svahu připojil i opevněný dvorec stavěný pro účely nově založené centrální královské mincovny, pozdější Vlašský dvůr. V době první čtvrtiny 14. století, z níž se nám zachovaly o Hrádku první písemné zprávy, nestál ještě ani kostel svatého Jakuba se svou typickou vysokou věží, nestála katedrála sv. Panny Barbory a několik století mělo ještě uplynout, nežli kutnohorské panorama nad říčkou Vrchlicí dokončí dlouhá silueta barokní Jezuitské koleje. Budovu Hrádku čekal dlouhý a rozmanitý osud.Kremnická 909
Kutná Hora
28401
Kutná Hora, Středočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Pokojová službaBezbariérový přístupPůjčovna DVD, nachází se přímo v hotelu: ANOParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíKonferenční/společenská místnost, kapacita: 30TV místnostPřednáškový sálZajištění kulturních a sportovních akcíTaxiInternetový koutek, je poskytováno zdarma: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOTuristikaRomantickéBusiness


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Kutná Hora : Garni hotel Na Havlíčku

Garni hotel Na Havlíčku

***
Garni hotel Na Havlíčku se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v těsné blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.
Ubytování Kutná Hora : BARBORA Restaurant & Penzion

BARBORA Restaurant & Penzion


Penzion a restauraci BARBORA naleznete na samém okraji historického centra Kutné Hory, jež patří do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Je situován v bezprostřední blízkosti chrámu sv. Barbory, který je nejvýznamnější kulturní památkou středověkého královského města Kutná Hora.
Ubytování Kutná Hora : Hotel U Vlašského dvora

Hotel U Vlašského dvora

***
Hotel U Vlašského dvora se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.
Ubytování Kutná Hora : Hotel Vila U Varhanáře

Hotel Vila U Varhanáře

***
Malý hotel v historickém centru Kutné Hory s nejkrásnějším výhledem na město a jeho památky. 10 pokojů ve standardu ***, terasa s výhledem. Parkování na ulici nebo na parkingu partnerského hotelu Opat, 3 minuty chůze. Vybavení pokoje : manželská nebo oddělené postele, koupelna, TV se satelitním příjmem, telefon, wifi v celém objektu zdarma, recepce dostupná 24 hodin denně z objektu hotelu Opat.
Ubytování Kutná Hora : Hotel Kréta

Hotel Kréta

***
Rodinný Hotel Kréta se nachází v těsné blízkosti historického centra Kutné Hory v klidné části s výhledem do parku a na dominanty města. Od 1.1.2014 je Hotel s restaurací celý nekuřácký.
Ubytování Kutná Hora : Hotel Opat

Hotel Opat

****
Hotel Opat se nachází v centru města Kutná Hora a poskytuje dokonalý komfort.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. kutna-hora@kralovska-mesta.cz TOPlist