Královská města

KUTNÁ HORA

Kutná Hora je historické město ležící asi 70 kilometrů východně od Prahy. Město je památkovou rezervací zapsanou v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Kutná Hora najdete na adrese Ubytování Kutná Hora. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Kutná Hora - město
Kutná Hora - město
 

Hotel U Vlašského dvora


*** Hotel
Ubytování Kutná Hora : Hotel U Vlašského dvora

Hotel U Vlašského dvora naleznete v historickém centru města Kutná Hora, ve zrekonstruovaném objektu, který pochází již z konce 15. století. Hotel U Vlašského dvora tedy svým návštěvníkům nabízí kvalitní a komfortní ubytování v klidném prostředí mimo rušné komunikace s překrásným výhledem na tajemné panorama města Kutná Hora.

Hotel U Vlašského dvora v Kutné Hoře UBYTOVÁNÍ
V hotelu U Vlašského dvora je k dispozici 10 prostorných moderně zařízených dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek, přičemž každý pokoj je díky prostorovým dispozicím historické budovy svým způsobem jedinečný.  Pokoje orientované na jihozápadní stranu nabízejí okouzlující výhled na náměstí a přilehlé památky, pokoje na severovýchodní stranu vyhlíží do zahrad a klidnější městské čtvrti. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem s přímou volbou a připojením na internet.

Ubytování v Kutné Hoře hotel U Vlašského dvora RESTAURACE
V přízemí hotelu U Vlašského dvora se nachází rovněž útulná restaurace, která Vám poskytne vynikající stravovací služby v příjemném prostředí, kde na své hosty čeká vkusně zařízený interiér doplněný milou obsluhou, která Vám pomůže s výběrem ze široké nabídky pokrmů z české i mezinárodní kuchyně, tradičních českých kulinářských specialit, vybraných sladkých pochoutek či značkových vín. V letním období je k dispozici taktéž slunná terasa před budovou hotelu i zastíněné zahradní atrium. Restaurace hotelu U Vlašského dvora v Kutné Hoře umožňuje také pořádání rodinných oslav, svatebních hostin a rautů. Pro hosty je zde připravena i kontinentální snídaně + snídaně a'la carte.

Hotel U Vlašského dvora ubytování v Kutné Hoře SLUŽBY
Personál hotelu U Vlašského dvora v Kutné Hoře Vám také s ochotou poskytne celou řadu praktických služeb, mezi něž spadá např. buzení, praní, čištění prádla, poštovní služby, faxové služby, hotelový trezor, zajišťování taxi, zajišťování vstupenek na kulturní či sportovní akce, okružní prohlídky nebo Vám zajistí pronájem automobilů. Hotel U Vlašského dvora disponuje taktéž konferenční místností s kapacitou až 30 osob a parkovištěm osobních automobilů na ulici před budovou hotelu, což z něj činí také vhodné místo i pro služební a pracovní pobyty.

Hotel ubytování v Kutné Hoře U Vlašského dvora OKOLÍ
Jak už bylo zmíněno výše, hotel U Vlašského dvora se nachází v centru starobylého města Kutné Hory, jež je proslavené těžbou stříbra a ražbou tzv. pražských grošů. Historie na Vás tudíž dýchá na každém kroku a ne nadarmo je historické centrum Kutné Hory zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Blízký park „Pod Vlašským dvorem“ pak láká turisty k pěším túrám po zdejší turistické cestě zvané „Královská procházka“ vedoucí k chrámu sv. Barbory, druhému největšímu a nejvýznamnějšímu gotickému kostelu v České republice. Sportovně založení klienti jistě ocení blízkost plaveckého bazénu, bowlingu, tenisových kurtů či romantickým projížďkám na kole po zdejším malebném okolí. Hotel U Vlašského dvora je tedy ideálním místem pro Váš odpočinek i pracovní cesty, neboť se nachází pouze hodinu od hlavního města Prahy a letiště Ruzyně. Nejbližší zastávka se pak nachází pouhých 10 minut chůze od hotelu U Vlašského dvora.Havlíčkovo náměstí 511/15
Kutná Hora
28401
Kutná Hora, Středočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnost, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOInformační služba, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOZajištění kulturních a sportovních akcí, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOTaxi, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOÚschovna jízdních kol, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOSekretářské služby, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOTuristika, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Kutná Hora : Garni hotel Na Havlíčku

Garni hotel Na Havlíčku

***
Garni hotel Na Havlíčku se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v těsné blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.
Ubytování Kutná Hora : BARBORA Restaurant & Penzion

BARBORA Restaurant & Penzion


Penzion a restauraci BARBORA naleznete na samém okraji historického centra Kutné Hory, jež patří do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Je situován v bezprostřední blízkosti chrámu sv. Barbory, který je nejvýznamnější kulturní památkou středověkého královského města Kutná Hora.
Ubytování Kutná Hora : Hotel U Vlašského dvora

Hotel U Vlašského dvora

***
Hotel U Vlašského dvora se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.
Ubytování Kutná Hora : Hotel Vila U Varhanáře

Hotel Vila U Varhanáře

***
Malý hotel v historickém centru Kutné Hory s nejkrásnějším výhledem na město a jeho památky. 10 pokojů ve standardu ***, terasa s výhledem. Parkování na ulici nebo na parkingu partnerského hotelu Opat, 3 minuty chůze. Vybavení pokoje : manželská nebo oddělené postele, koupelna, TV se satelitním příjmem, telefon, wifi v celém objektu zdarma, recepce dostupná 24 hodin denně z objektu hotelu Opat.
Ubytování Kutná Hora : Hotel Kréta

Hotel Kréta

***
Rodinný Hotel Kréta se nachází v těsné blízkosti historického centra Kutné Hory v klidné části s výhledem do parku a na dominanty města. Od 1.1.2014 je Hotel s restaurací celý nekuřácký.
Ubytování Kutná Hora : Hotel Opat

Hotel Opat

****
Hotel Opat se nachází v centru města Kutná Hora a poskytuje dokonalý komfort.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. kutna-hora@kralovska-mesta.cz TOPlist