Královská města

KUTNÁ HORA

Kutná Hora je historické město ležící asi 70 kilometrů východně od Prahy. Město je památkovou rezervací zapsanou v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Kutná Hora najdete na adrese Ubytování Kutná Hora. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Kutná Hora - město
Kutná Hora - město
 

Hotel Opat


**** Hotel
Ubytování Kutná Hora : Hotel Opat

Hotel Opat sídlí v historickém centru Kutné Hory v jednom z nejstarších domů města a poskytuje svým klientům dokonalý komfort, ať už přijedou poznávat krásy památek Kutné Hory, kvůli pracovním povinnostem či strávit romantický víkend ve dvou.

Hotel Opat v Kutné Hoře UBYTOVÁNÍ
Hotel Opat v Kutné Hoře poskytuje ubytování v 16 stylově vybavených pokojích a apartmánech s celkem 54 lůžky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, televizí se satelitním příjmem a vysokorychlostním internetem.

Ubytování v Kutné Hoře hotel Opat RESTAURACE
V budově hotelu Opat se nachází také restaurace Mincovna s kapacitou až 55 osob. V letních dnech je k dispozici i s venkovní terasou vhodnou také pro grilování. Restaurace Mincovna nabízí kvalitní kuchyni s místními specialitami, dobrým vínem z místních vinic a bohatými snídaněmi formou studeného i teplého bufetu. Hotel Opat v Kutné Hoře zajišťuje taktéž catering do jiných prostor ve formě studeného i teplého bufetu. Pro skupiny větší než 60 osob pak zajistí kompletní catering mimo budovu včetně pronájmu prostor.

Hotel v Kutné Hoře ubytování Opat SLUŽBY
V hotelu Opat v Kutné Hoře Vám bude k dispozici non-stop otevřená recepce, parkování ve vnitrobloku zdarma a pokojový roomservice. Dále zde dostanete veškeré informace o městě a doporučení, co v Kutné Hoře rozhodně nevynechat, případně Vám hotel Opat domluví průvodce. Samozřejmostí je zde také prodej suvenýrů a kancelářské služby. Na požádání pro Vás přineseme snídani až na pokoj. Můžete využít též služeb maséra či masérky, docházející přímo na pokoj a poskytne odbornou masáž podle přání (klasická, lávové kameny, havajská, medová).

Hotel Opat ubytování v Kutné Hoře KONFERENCE
Hotel Opat v Kutné Hoře je vhodný i pro uspořádání slavnostních obědů či večeří, rodinných či přátelských oslav, firemního setkání nebo školení (workshopy, teambuildingové akce i s ubytováním) společenských akcí, svateb nebo řízených degustací a gastronomických akcí. Pro tyto akce menšího typu pro Vás má hotel Opat připraven salonek pro 25 – 30 osob, pro větší akce lze pronajmout celou restauraci Mincovna. Samozřejmostí je veškerý kvalitní servis a výborná kuchyně, kde sestaví menu dle Vaší chuti.Husova 138
Kutná Hora
28401
Kutná Hora, Středočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Konferenční/společenská místnost, kapacita: 28Informační službaVýtahPraní prádla, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Pokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: ANOBezbariérový přístupParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiRecepce 24 hodinRezervace letenekCateringové službyPrůvodce, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Zajištění kulturních a sportovních akcíHotelový transport, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)TaxiÚschovna jízdních kolSekretářské služby, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Nekuřácké prostředíKadeřnictví, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 20 metrů)Půjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Tenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Bazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Bazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Bowling, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2000 metrů)Squash/ricochet, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Noční klub, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2500 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Kino, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 400 metrů)Divadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1500 metrů)HoubařeníLovRybolovJízda na koniSolárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 2500 metrů)Kasíno, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Vyhlídkové letyMasáže, nachází se přímo v hotelu: ANOVinárna, nachází se přímo v hotelu: ANOPizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Bar, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOCukrárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Sklípek, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Pivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)TuristikaRomantickéKongresyBusiness


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Kutná Hora : Garni hotel Na Havlíčku

Garni hotel Na Havlíčku

***
Garni hotel Na Havlíčku se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v těsné blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.
Ubytování Kutná Hora : BARBORA Restaurant & Penzion

BARBORA Restaurant & Penzion


Penzion a restauraci BARBORA naleznete na samém okraji historického centra Kutné Hory, jež patří do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Je situován v bezprostřední blízkosti chrámu sv. Barbory, který je nejvýznamnější kulturní památkou středověkého královského města Kutná Hora.
Ubytování Kutná Hora : Hotel U Vlašského dvora

Hotel U Vlašského dvora

***
Hotel U Vlašského dvora se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.
Ubytování Kutná Hora : Hotel Vila U Varhanáře

Hotel Vila U Varhanáře

***
Malý hotel v historickém centru Kutné Hory s nejkrásnějším výhledem na město a jeho památky. 10 pokojů ve standardu ***, terasa s výhledem. Parkování na ulici nebo na parkingu partnerského hotelu Opat, 3 minuty chůze. Vybavení pokoje : manželská nebo oddělené postele, koupelna, TV se satelitním příjmem, telefon, wifi v celém objektu zdarma, recepce dostupná 24 hodin denně z objektu hotelu Opat.
Ubytování Kutná Hora : Hotel Kréta

Hotel Kréta

***
Rodinný Hotel Kréta se nachází v těsné blízkosti historického centra Kutné Hory v klidné části s výhledem do parku a na dominanty města. Od 1.1.2014 je Hotel s restaurací celý nekuřácký.
Ubytování Kutná Hora : Hotel Opat

Hotel Opat

****
Hotel Opat se nachází v centru města Kutná Hora a poskytuje dokonalý komfort.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. kutna-hora@kralovska-mesta.cz TOPlist