Královská města

KUTNÁ HORA

Kutná Hora je historické město ležící asi 70 kilometrů východně od Prahy. Město je památkovou rezervací zapsanou v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese Kutná Hora najdete na adrese Ubytování Kutná Hora. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Kutná Hora - město
Kutná Hora - město
 

Garni hotel Na Havlíčku


*** Hotel
Ubytování Kutná Hora : Garni hotel Na Havlíčku

Garni hotel Na Havlíčku se nachází v samotném centru historického města Kutné Hory, v blízkosti centrálního náměstí. Tato poloha spolu se stylovým a pohodlným interiérem činí Garni hotel Na Havlíčku ideálním místem jak pro obchodní klientelu, tak i pro klienty přijíždějící do Kutné Hory za poznáváním historických památek či za odpočinkem.

Garni hotel Na Havlíčku v Kutné Hoře UBYTOVÁNÍ
Garni hotelu Na Havlíčku nabízí 9 útulných dvoulůžkových pokojů, zařízených originálním stylovým nábytkem. Z oken těchto pokojů je vzhledem k poloze hotelu ojedinělý výhled na Vlašský dvůr a z pokojů umístěných na opačné straně je pro změnu romantický pohled do klidné městské čtvrti. Všechny tyto pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a WC, televizí se satelitním přijímačem, telefonem s přímou volbou.

Ubytování v Kutné Hoře Garni hotel Na Havlíčku RESTAURACE
Pro hosty Garni hotelu Na Havlíčku se nabízí možnost stravování v restauraci vedlejšího hotelu U vlašského dvora, kde pro Vás bude připraven široký výběr z pokrmů české i mezinárodní kuchyně, tradiční české kulinářské speciality, vybrané sladké speciality či značková vína ve vkusně zařízeném prostředí s milou obsluhou a v letním období i se slunnou terasou před restaurací. V ceně ubytování je i kontinentální snídaně podávaná v čase, který si sami vyberete. Přímo v přízemí Garni hotelu Na Havlíčku se nachází stylově zařízená malá kavárna, kde si lze vychutnat vybrané druhy vynikající kávy servírované v originálním porcelánu, 20 druhů horké čokolády, klasické alkoholické a nealkoholické nápoje nebo široký sortiment kvalitních čajů. Dále pak velký výběr sladkých i slaných dezertů pro mlsné jazýčky.

Garni hotel Na Havlíčku ubytování v Kutné Hoře SLUŽBY
Personál Garni hotelu Na Havlíčku v Kutné Hoře Vám rád poskytne celou řadu hotelových služeb jako je ranní buzení, praní a čištění prádla, kancelářské služby, zajistí Vám taxi či vstupenky na různé kulturní a sportovní akce, okružní prohlídky, pronájem automobilů nebo zapůjčení jízdních kol. Parkování je možné na parkovišti osobních automobilů na ulici před hotelem.

Garni hotel v Kutné Hoře ubytování Na Havlíčku OKOLÍ
Jak už bylo zmíněno výše, Garni hotel Na Havlíčku se nachází v centru starobylého města Kutné Hory, jež je proslavené těžbou stříbra a ražbou tzv. pražských grošů. Historie na Vás tudíž dýchá na každém kroku a ne nadarmo je historické centrum Kutné Hory zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Z nejznámějších památek lze vybrat Vlašský dvůr s bývalou mincovnou, unikátní Kostnici nebo chrám sv. Barbory. Právě tyto památky a blízkost hlavního města Prahy, dělá z Kutné Hory oblíbenou destinaci pro turisty z celého světa a Garni hotel Na Havlíčku Vám dává možnost užít si tuto neopakovatelnou atmosféru přímo v centru města v příjemném prostředí za rozumnou cenu.Havlíčkovo nám. 513
Kutná Hora
28401
Kutná Hora, Středočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Zajištění kulturních a sportovních akcí, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOTaxi, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOÚschovna jízdních kol, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOSekretářské služby, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOInformační služba, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOKavárna, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování Kutná Hora : Garni hotel Na Havlíčku

Garni hotel Na Havlíčku

***
Garni hotel Na Havlíčku se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v těsné blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.
Ubytování Kutná Hora : BARBORA Restaurant & Penzion

BARBORA Restaurant & Penzion


Penzion a restauraci BARBORA naleznete na samém okraji historického centra Kutné Hory, jež patří do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Je situován v bezprostřední blízkosti chrámu sv. Barbory, který je nejvýznamnější kulturní památkou středověkého královského města Kutná Hora.
Ubytování Kutná Hora : Hotel U Vlašského dvora

Hotel U Vlašského dvora

***
Hotel U Vlašského dvora se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.
Ubytování Kutná Hora : Hotel Vila U Varhanáře

Hotel Vila U Varhanáře

***
Malý hotel v historickém centru Kutné Hory s nejkrásnějším výhledem na město a jeho památky. 10 pokojů ve standardu ***, terasa s výhledem. Parkování na ulici nebo na parkingu partnerského hotelu Opat, 3 minuty chůze. Vybavení pokoje : manželská nebo oddělené postele, koupelna, TV se satelitním příjmem, telefon, wifi v celém objektu zdarma, recepce dostupná 24 hodin denně z objektu hotelu Opat.
Ubytování Kutná Hora : Hotel Kréta

Hotel Kréta

***
Rodinný Hotel Kréta se nachází v těsné blízkosti historického centra Kutné Hory v klidné části s výhledem do parku a na dominanty města. Od 1.1.2014 je Hotel s restaurací celý nekuřácký.
Ubytování Kutná Hora : Hotel Opat

Hotel Opat

****
Hotel Opat se nachází v centru města Kutná Hora a poskytuje dokonalý komfort.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. kutna-hora@kralovska-mesta.cz TOPlist